این کنفرانس بین المللی از تاریخ ۲۵ تا ۲۹ ماه می سال ۲۰۱۱‌ میلادی برابر با ۴ تا ۸ خردادماه ۱۳۹۰ خورشیدی در هتل سزار آنتالیای ترکیه برگزار گردید. در این کنفرانس تخصصی شرکت کنندگانی از کشورهای ترکیه، ایران، فدراسیون روسیه، کانادا،آمریکا، انگلستان، برزیل، فرانسه، یونان، برزیل، کوبا، مراکش، ایتالیا، مالزی، لبنان، آْلمان، استرالیا، پرتغال، اسپانیا،آلبانی، ژاپن، ترکمنستان، کرواسی، آذربایجان، رومانی، جمهوری چک، اکراین، ونزوئلا، دانمارک، سوریه، افغانستان و . . . و همچنین نمایندگانی از مراکز بین المللی چون اتحادیه اروپا و بخش یونیسف سازمان ملل متحد حضور داشتند. در این کنفرانس بین المللی اساتید دانشگاه ها، پزشکان روانشناس، مشاوران و راهنمایان، معلمان، فارغ التحصیلان و دانش آموختگان این رشته ها در کنار سازمان های دولتی و غیر دولتی گرد هم آمدند تا به بحث و بررسی تئوری ها و تحقیقات در زمینه ی روانشناسی، مشاوره و راهنمایی در محیطی کاملا علمی بپردازند. همچنین این نخستین بار در تاریخ این همایش بود که متخصصینی از سراسر جهان در آن گرد هم آمدند.

این کنفرانس در پنج بخش روانشناسی عمومی، روانشناسی آموزشی، مشاوره، راهنمایی های روانشناسی و پوستر برگزار گردید که فرادرمانی طب مکمل ایرانی در دو بخش روانشناسی عمومی و پوستر آن حضوری چشمگیر داشت.

در بخش روانشناسی عمومی مقاله ای با موضوع تاثیر فرادرمانی بر روی سطح افسردگی با نام استاد محمد علی طاهری عزیز و توسط خانم ها روژا لاریجانی و الهه صادقیان و آقای وحید ریاحی ارائه گردید. در این آزمایش با استفاده  از پرسشنامه ای، یک جامعه ی آماری ۱۲۰ نفره (۸۴ زن و ۳۶ مرد) مورد آزمایش به مدت ۲ ماه قرار گرفتند و ۴۰ نفر (۲۳ زن و ۱۷ مرد) به عنوان گروه شاهد بدون استفاده از فرادرمانی حضور داشتند. که در نتیجه در پایان نتیجه ی آزمایش نشان داد که فرادرمانی در کاهش سطح اضطراب افراد موثر بوده است.

در بخش پوستر نیز فرادرمانی با ۲ پوستر حضور چشمگیری داشت.

یک پوستر توسط خانم الهه صادقی و آقای وحید ریاحی با موضوع بررسی اثر فرادرمانی بر روی بیماری شیزوفرنی (که در قالب کیس ریپورت) ارائه گردید. که در آن یک بیمار در مدت ۸ ماه مورد درمان از طریق فرادرمانی قرار گرفت و در پایان نتیجه نشان داد که فرادرمانی تاثیر قابل توجهی در کاهش بیماری شیزوفرنی و علائم افسردگی آن داشته است.

پوستر دوم فرادرمانی در این کنفرانس توسط خانم ها الهه صادقیان، روژا لاریجانی و آقای وحید ریاحی با موضوع بررسی اثر فرادرمانی بر روی سطح افسردگی ارائه گردید که در آن یک جامعه ی آماری ۱۶۸ نفره با بازه ی سنی ۲۰ تا ۶۰ ساله مورد آزمایش قرار گرفتند. از این گروه ۱۱۰ نفر به مدت ۶ هفته، روزانه برای مدت تقریبا نیم ساعت تحت فرادرمانی توسط یک فرادرمانگر قرار گرفتند. در مقابل ۵۸ نفر دیگر هم بدون استفاده از فرادرمانی تحت بررسی قرار گرفتند. لازم به ذکر است اعضای هر دو گروه به صورت تصادفی انتخاب شده بودند. در نهایت نتیجه آزمایش نشان داد که فرادرمانی بر روی گروه اشاره شده باعث کاهش افسردگی شده است. و فرادرمانی بدون هزینه و هرگونه عوارض جانبی انجام می شود و می تواند در مراکز پزشکی مورد استفاده قرار بگیرد.

این افتخار بزرگ را که مسلما موجب آشنایی بیشتر جهانیان با این طب های الهی و ایرانی می شود را به بزرگ مرد تاریخ زمانه و خداپرست حقیقی استاد محمد علی طاهری عزیز و تمامی همراهان محترم عرفان حلقه و مردم سرزمین پارس تبریک عرض می نماییم.

امیدواریم تمامی محققان و مسئولین دلسوز ایران زمین با عنایت به این افتخارها و نتایج چشمگیر این طب های مکمل ایرانی با گشودن راه برای گسترش این طب های مکمل ایرانی و آزادی بنیانگذار آن جهت توضیحات و دادن اطلاعات بیشتر در زمینه این طب های ایرانی، باعث افزایش سلامت جسمی، روانی و ذهنی در جامعه شوند تا از این طریق ضمن پیشرفت در زمینه های مختلف بتوانیم در راستای گسترش حقیقت الهی کوشا باشیم.